Wypożyczalnia aut Kalisz

Wynajem samochodów Kalisz

Nasz model świadczenia usług jest unikalny w branży wynajmu pojazdów. Spółdzielnia Socjalna Mesym jest wyjątkowym przedsiębiorstwem, które rozwiązuje problemy transportowe Klientów. Nasza wypożyczalnia aut w Kaliszu może liczyć na uznanie. Dowozimy pojazdy w promieniu 50 kilometrów do miejsca wskazanego przez Klienta. Nie są z tego tytułu pobierane żadne dodatkowe opłaty. Dajemy gwarancję, że każda z maszyn w naszej flocie jest zadbana i bezpieczna. Można nam zaufać, a potem bez trudu dotrzeć do celu.

Niedrogi wynajem aut w Kaliszu

Szereg agencji świadczących usługi podobne do naszych winduje cenniki w gorę. Mesym ma zupełnie inne podejście. Chcemy, aby Klienci do nas wracali. Dlatego zapewniamy niskie stawki za wypożyczenie samochodu. W zależności od potrzeb możliwa jest umowa na krótki lub dłuższy okres. Jako jedni z nielicznych nie pobieramy kaucji, nie krępujemy też kierowców limitami kilometrów. Jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Kaliszu zyskaliśmy status solidnego partnera.
Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem auta w Kaliszu, skontaktuj się z nami! Najniższa cena i brak limitu kilometrów.

WYNAJEM SAMOCHODÓW KALISZ