Wypożyczalnia aut Poznań

Wynajem samochodów Poznań

Zapraszamy do skorzystania z usług Mesym wszystkich kierowców, którzy nie posiadają auta na własność lub z jakiegoś powodu nie mogą aktualnie skorzystać z własnego pojazdu. Proponujemy wynajem aut w Poznaniu i innych wielkopolskich miejscowościach oraz województwach ościennych. W naszej ofercie znajdziesz głównie samochody małe oraz kompaktowe, jednak nie zabrakło też większych pojazdów, takich jak busy dostosowane do przewozu wielu osób.

Niedroga wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Mesym nie jest klasycznym przedsiębiorstwem, ale spółdzielnią socjalną, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Nasza tania wypożyczalnia samochodów w Poznaniu kieruje swoją ofertę zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych. Każdy wynajmujący może liczyć na atrakcyjniejsze stawki w przypadku umowy na dłuższy okres (powyżej dwóch tygodni). Ceny wynajmu poszczególnych modeli aut znajdziesz w kartach pojazdów na naszej stronie.

Przyjazne warunki wynajmu aut

Korzystając z Mesym nie musisz dysponować dodatkową kwotą, aby opłacić kaucję – nie wymagamy takiego zabezpieczenia. Nasi Klienci nie martwią się też limitami kilometrów. Mesym to wypożyczalnia samochodów w Poznaniu, która nie nakłada niepotrzebnych ograniczeń na kierowcę! Wszystkie warunki współpracy przedstawiamy w prostej formie w naszych umowach. Cenimy sobie jasne zasady i przykładamy dużą wagę do poziomu obsługi Klienta. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem auta, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem auta w Poznaniu, skontaktuj się z nami! Najniższa cena i brak limitu kilometrów.

WYNAJEM SAMOCHODÓW Poznań