Wypożyczalnia samochodów Rawicz

Wynajem aut Rawicz

Atrakcyjne ceny oraz fachowe podejście do usług – tak działa nasza wypożyczalnia samochodów w Rawiczu. Obsługujemy Klientów w promieniu co najmniej 50 kilometrów od centrali. Przy dowozie i odbiorze pojazdu w ramach tej odległości nie pobieramy opłat. Spółdzielnia Socjalna Mesym zapewnia możliwość wynajęcia auta w mniejszych miastach na terenie Wielkopolski. Jesteśmy tam, gdzie nie docierają duże sieci. Z myślą o Klientach przygotowaliśmy warunki, których nie da się spotkać nigdzie indziej.

Niedrogi wynajem aut w Rawiczu jest możliwy

Flota opiera się na pojazdach, które są poddawane systematycznym przeglądom. Po to, aby zapewnić wszystkim kierowcom oraz ich pasażerom bezpieczeństwo w każdym momencie podróży. Duży atut to brak limitu kilometrów, co nie jest standardem na polskim rynku. Poza tym nie inkasujemy od Klientów kaucji. Nasza załoga jest pomocna i rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości. Mesym to tania wypożyczalnia samochodów w Rawiczu. Usługi świadczymy także w wielu innych miastach.
Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem auta w Rawiczu, skontaktuj się z nami! Najniższa cena i brak limitu kilometrów.

WYNAJEM SAMOCHODÓW RAWICZ